Proč Rose Bear

Naše medvídky si za poslední 10 měsíců oblíbili již přes 700 spokojených zákazníků a my moc děkujeme za jejich důvěru!  Jsme jediní, kdo si řekl, že nebude dovážet nekvalitní medvídky z nejmenovaných portálů a že je budeme vyrábět zde v České republice.          Česká výroba Rádi Vás provedeme ateliérem a vše Vám ukážeme.Na kvalitu klademe důraz. Jeden 38cm medvídek se vyrábí v průměru 7 hodin a použije se více než 600 umělých růžiček vyrobených z prvotřídního Foamiranu, který je zcela bezpečný a velmi příjemný na dotek.                   7 hodin pečlivé ruční práce Díky esenciálnímu oleji z růží dovezené z Bulharska dokáže medvídek smyslně vonět po celou dobu jeho životnosti – tedy celou věčnost.

Víme, že kvalita je základ, ale nesmíme opomenout ani design. Takže ke každému medvídkovi dostanete bílou elegantní krabičku Rose Bear, okolo které je uvázaná i jedna z našich 3 barevných stuh.          Elegantní krabičkaI vy můžete tvořit rodinu Rose Bear. Stačí si navrhnout medvídka pomocí našeho nadčasového konfigurátoru nebo nahrát osobní vzkaz k medvídkovi.A pokud chcete zaručený recept na romantiku, tak obdarujte milovanou osobu jedním z našich dárkových balíčků a máte vyhráno.

uBlsIVQd9QA

       Dárkový balíček obsahuje Prosecco Sensi 18K Gold a sladkou bonboniéru Nezapomeňte, že medvídka Vám doručíme do druhého dne poštou nebo kurýrem na jakoukoliv adresu nebo expresně tentýž den v Praze. Po telefonní domluvě je možné ho doručit i do pár hodin po celé České republice.Samozřejmostí toho všeho je garance vrácení peněz a dvouletá záruka.Měníme pohled na lásku.
Váš Rose Bear
Spokojenost zákazníků na prvním místě. Děkujeme!

0